Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wydaje mi się to możliwe , alfons i złodziej : tesla ale zomowiec polonez co prawda caro ale lekko zużyty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co prawda się powtórzę, bo już podobne sytuacje były, ale zawsze było , jest i będzie że swój swojego lansuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedne ich okradał i obzeral( upasl sie) a drugi balował na ,, statku miłości,, 😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja wiem! Ja! Ja! Ja wiem! Bo menda Duda, zomowiec, jest takim samym szitem jak cały PIS i im podobne i po nich pochodne, czyli Sakiewicze, Nowogrodzkie i inne przyd**asy Kaczafiego. Mentalny PRL i KCPZPR tylko pod innym szyldem. Ludzki odpad. Nawzajem sobie kadzą, nagradzają, ordery wręczają. Ciekaw...
Ja wiem! Ja! Ja! Ja wiem! Bo menda Duda, zomowiec, jest takim samym szitem jak cały PIS i im podobne i po nich pochodne, czyli Sakiewicze, Nowogrodzkie i inne przyd**asy Kaczafiego. Mentalny PRL i KCPZPR tylko pod innym szyldem. Ludzki odpad. Nawzajem sobie kadzą, nagradzają, ordery wręczają. Ciekawe czy wzajemnie sobie też laskę opie*dalają... Nowogrodzkiego jeszcze w planach nie było, jak stan wojenny ogłaszał wódz Ciemne Oko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patrząc jak nisko upadła solidarność, wygląda na to, że błędem było to, że powstała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Solidarność już dawno nie reprezentuje ludzi pracy. To przybudówka pisu pod batutą byłego zomowca. Nic więcej. Z tą prawdziwą Solidarnością nie mają nic wspólnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to jakie zasługi? dają tobie i innym internetowym trolom pracę, inaczej nie mał byś tematu do swoich pseudo-intelektualnych wysrywów i ojro by nie wpadało od niemca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane