Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ktoś by zaśpiewał : gdzie się podziały , tamte pieniądze……😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki ja wam mogę kolej szybkiej prędkości zaplanować do każdego wpojewódstwa 700km/h. Za za samo planowanie biorę tylko promocja 100 milionów zł. A wy po przegranych wyborach zwalicie na swoich konkurentów ze tego nie robią!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Normalni to widza jacy to jestescie żałosni wrzucajac tu takie gofno. Kilka razy pytalem co dobrego dla Polski zrobil rudy i odpowiedzi nie dostalem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Droga dojazdowa na pola. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia lub co z czym się kojarzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ekipa Pana Premiera Tuska zrealizuje projekty CPK i elektrowni jądrowych, to będę pierwszym bijącym brawo, chwalącym oraz głosującym na nich w kolejnych wyborach. Uroczyście obiecuję. Natomiast jak dotąd mamy tylko mnóstwo bezproduktywnego gadania, przerzucania się odpowiedzialnością i wzajem...
Jeżeli ekipa Pana Premiera Tuska zrealizuje projekty CPK i elektrowni jądrowych, to będę pierwszym bijącym brawo, chwalącym oraz głosującym na nich w kolejnych wyborach. Uroczyście obiecuję. Natomiast jak dotąd mamy tylko mnóstwo bezproduktywnego gadania, przerzucania się odpowiedzialnością i wzajemnego obwiniania o brak postępów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane