Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie będą pisy pluc nam w twarz!!!!!!! Już niedługo trzeba zrobić porządek ze złodziejami i oszustami!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co to gadać bez sensu i tak im nikt nic nie zabierze i nikt nie będzie siedział Pier....lenie kotka za pomocą młotka a wszyscy się trzepią jaka to sprawiedliwość nadejdzie . Pokrzyczą pokrzyczą kaucja 500 tys z zaje...nych setek milionów i zabawa dalej na koszt bezzebnego narodu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a niby czemu nie? całkiem niedawno siedział choćby kaminski z wąsikiem, co pokazuje tylko że jednym z warunków jest to żeby nie było kolejnego ułaskawiacza w pałacu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
, nakradł niezgodnie z procedurami". Czy to oznacza, że nasi politycy mają jakieś procedury według których magą kraść.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane