Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie ma zgody na jakąś dyktaturę sanacyjną jak podczas IIRP. Nie tylko dlatego ze kradli bez umiaru to rządzili jak jełopy. A ich polityka zagraniczna to już kompletna porażka i styl dowodzenia podczas wojny. Chcecie znów mieć prawaki wojnę na dwa fronty z jeden strony Putin z drugiej AFD? Której PIS...
Nie ma zgody na jakąś dyktaturę sanacyjną jak podczas IIRP. Nie tylko dlatego ze kradli bez umiaru to rządzili jak jełopy. A ich polityka zagraniczna to już kompletna porażka i styl dowodzenia podczas wojny. Chcecie znów mieć prawaki wojnę na dwa fronty z jeden strony Putin z drugiej AFD? Której PIS sam pomaga dojść do władzy. Aby potem płakać ze to wina Tuska gdy zaczną nas Niemcy bić?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pamiętam filmik, jak cała rodzina leśnego ruchadła, czyli katolickiej ściery Kaczyńskiej nie podała dłoni, stojącemu de**lowi wszystkich de**li z wyciągniętą dłonią. Czy ten de**l wszystkich de**li ma chociaż troszeczkę honoru i szacunku dla siebie samego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane