Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Oj tam,po co mu flaga Polski na defiladzie w kacapa. Polskosc w u pisoputinowcow jest tylko wtedy kiedy pali im sie pod d**ami,,kiedy zweszą w tym interes,sprzedajne sc****a

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Polacy już zapomnieli.

0

Zglos komentarz

Reklama