Reklama
PIS to banda prostaków nastawiona jedynie na władz

PIS to banda prostaków nastawiona jedynie na władz

przez Admin — 1 rok temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

W służbach też są ludzie tylko dla pieniędzy i wcześniejszych emeryturek a nie dla flagi.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

A poza tym: Polska to nie quwa, żeby rządził nią Alfons Nowogrodzki

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Mundurowi w innych krajach nie zagłosują,ale u nas jest inny świat,normalne zasady nie obowiązują.

0

Zglos komentarz

Reklama