Reklama
PiS to stare komuchy, teraz katole JPII, nazywają się "prawakami"!

PiS to stare komuchy, teraz katole JPII, nazywają się "prawakami"!

przez kacynski — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Obłuda, cynizm i hipokryzja. Kiedyś było "Niech żyje, niech żyje towarzysza" pochody pierwszomajowe i donoszenie do centrali. Teraz jest "módlmy się", pochody bożego ciała i donoszenie do kurii.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

Czego się czepiasz? Szacunkiem dla idei nie kupią sobie Mercedesa.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Będą siedziec - ale nie w Sejmowych ławach , zamienia je na ławy oskarżonych!!!!- już niedługo…..😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Łowcy pe****li

0

Zglos komentarz

Reklama