Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie snickers? Wczoraj się chwalił wywiadem Pani socjolog u Olejnik, że ten tuman wygrał debatę. Tak powiedziała, tylko kilku innych profesorów powiedziało, że jak był drewniany, (np. Oczkoś po debacie w superexpresie) tak cały czas jest. Teraz ten, że to tuman. Zdania prof. Dudka chyba nie trzeba...
Gdzie snickers? Wczoraj się chwalił wywiadem Pani socjolog u Olejnik, że ten tuman wygrał debatę. Tak powiedziała, tylko kilku innych profesorów powiedziało, że jak był drewniany, (np. Oczkoś po debacie w superexpresie) tak cały czas jest. Teraz ten, że to tuman. Zdania prof. Dudka chyba nie trzeba powtarzać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Informacje z internetu, ogolnie dostempne, dla wszystkich...najczesciej podaje zrodlo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie informacje? ;-)) Wiem przecież, że dostajesz gotowce do przeklejenia z internetu. Jak piszesz coś sam to wychodzi taki bełkot jak powyżej;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dorośli Polacy nie rozumieją tego, co czytają, nie mają umiejętności matematycznych i nie potrafią rozwiązywać problemów - wynika z nowego badania umiejętności PIAAC 2023. Wśród 31 badanych krajów OECD znaleźli się na szarym końcu. - x.com/Piechocinski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzisz. Jak wkleisz zamiast sam pisać to od razu wszystko jest jasne analfabeto;-)) Pewnie nawet nie wiesz gdzie byka strzeliłeś;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w której partii są przekazy dnia? Sprawdźcie, bo tylko w PiSdzielczej mafii faszystowskiej. A dlaczego? Bo tam nikt nie myśli i po prostu, zwyczajnie tego nie umie, a i kurd**el musi mieć nad wszystkimi pieczę, bo inaczej otrułby się własnym jadem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cytat: "Związany również z Fundacją im. Stefana Batorego jako członek zarządu tej organizacji" to wystarczy by wiedzieć, że profesorek siedzi w kieszeni Sorosa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane