Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko Trzaskowski będzie ludzkim prezydentem. Pamiętacie jak w 2017 roku dał biednej pani 20 groszy, słownie dwadzieścia groszy kiedy go prosiła bo nie miała za co kupić lekarstw?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Drogi ciemny parafianinie. Mogła iść do księdza pe****la, ale niestety pieniądze w kościele ideologii katolickiej płyną tylko w jednym kierunku, do Watykanu. Przypominam towarzyszowi bez mózgu, że od pomocy jest państwo, płacę na to podatki. A, że było rok 2017, czyli rok rządów prawack...
snickers45 - Drogi ciemny parafianinie. Mogła iść do księdza pe****la, ale niestety pieniądze w kościele ideologii katolickiej płyną tylko w jednym kierunku, do Watykanu. Przypominam towarzyszowi bez mózgu, że od pomocy jest państwo, płacę na to podatki. A, że było rok 2017, czyli rok rządów prawacko-katolickich ścierw, warchołów i złodziei, w którym politycy prawicy, księża i biskupi kradli, jak po222jeba66ni, to brakło dla tej pani.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę akcja kopiuj-wklej idzie sprawnie, a z ciekawości: w ilu postach to wrzuciłeś? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane