Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak bardzo byś rozdarł pysk gdyby rudy wstawił taką fotkę sprzedajny chooju?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Uważaj, żebyś nie obudził z g. w ręce, po snach o potędze. Jakoś nie czuję się ogranym po spotkanie żółtego de**la z pucia, pucia de**le.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od nas lewaków prawaki wymagają abyśmy nie osmieszali ich wiary. A samo to robią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie to spełnia wszelkie cechy klasycznego kandydata na papieża: obrzydliwie bogaty, miłuje przepych, uważa się za nieomylnego, otoczony bandą przytakujących klakierów, nieprzestrzegający zasad których przestrzegania oczekuje od innych (hipokryta), korzystający z dobrodziejstw luksusowych kurtyza...
W sumie to spełnia wszelkie cechy klasycznego kandydata na papieża: obrzydliwie bogaty, miłuje przepych, uważa się za nieomylnego, otoczony bandą przytakujących klakierów, nieprzestrzegający zasad których przestrzegania oczekuje od innych (hipokryta), korzystający z dobrodziejstw luksusowych kurtyzan. Niektórym może się to nawet podobać, że taki zaradny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane