Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Merci? Chapeau bas? Na pewno nie w moim imieniu, najwyżej kop w dudę na pożegnanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tak na poważnie, czy ktoś z wiekiem 22+ jeszcze w takie brednie wierzy? Ja mam 44 lata i wiem, że nic się nie zmieni, nikt nigdy nie ponosi żadnej odpowiedzialności, i naprawdę smutno mi się robi jak od tylu lat widzę, tych dzielnie bojujących po Internetach ludków, którzy wierzą, że takie nonse...
Ale tak na poważnie, czy ktoś z wiekiem 22+ jeszcze w takie brednie wierzy? Ja mam 44 lata i wiem, że nic się nie zmieni, nikt nigdy nie ponosi żadnej odpowiedzialności, i naprawdę smutno mi się robi jak od tylu lat widzę, tych dzielnie bojujących po Internetach ludków, którzy wierzą, że takie nonsensy cokolwiek znaczą i zmienią. Nie, nie jestem fanem długopisu, ale za bycie prezydentem on będzie miał dobrą kasę do końca życia i dodatkowe zarobki robiąc jakieś wykłady i inne i nigdy nie odczuję żadnej straty, czy kara, a znając życiu już ma zaklepane, że będzie w jakiś państwowych firmach prez
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane