Reklama
Porzucił flagę i olał polskie święto flagi po to,

Porzucił flagę i olał polskie święto flagi po to,

przez FED0RA — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
1 rok temu

Jak to porzucil, przekazal Trzaskowskiemu podczas debaty.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Albert41 - Widzę, że prawica pije od niedziel przed majówką.

0

Zglos komentarz

K
kaminski 💩 JP 100%
1 rok temu

Po waszym rafalku flaga leżała kilka godzin na schodach , dlaczego wy widzicie cudze pod lasem a swojego pod płotem nie potraficie zobaczyć

0

Zglos komentarz

J
1 rok temu

Czaskowski wyparł się flagi LGBT czyli niejako wyruch...PE**ŁÓW ...taka anomalia 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

A Kaczyński dalej tęczowy????

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jak to szło? - Karol. Człowiek, który został papieżem - Karol. Papież, który pozostał człowiekiem - Karol. Osobnik, który został dobrym samarytaninem.....

0

Zglos komentarz

Reklama