Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Typowy katol,kler robi to samo,co zamożniejsi czesto samotni seniorzy przepisuja na te sc****a swoje ruchomosci i nieruchomosci,alfons jak przystalo katopatusa ma wzorzec w tych cwaniakach nierobach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytałem wypowiedź kogoś od Nawrockiego, ze był opiekuńczy, robił zakupy, leku, często odwiedzał , przychodził w święta. A tutaj nagle kiedy drzwi nie otwiera, Nawrocki odchodzi i nawet nie zawiadomił służb ?.Przecież ten pan mógł zasłabnąć lub być ciężko chorym a ten jak gdyby nigdy nic odchodzi ?...
Czytałem wypowiedź kogoś od Nawrockiego, ze był opiekuńczy, robił zakupy, leku, często odwiedzał , przychodził w święta. A tutaj nagle kiedy drzwi nie otwiera, Nawrocki odchodzi i nawet nie zawiadomił służb ?.Przecież ten pan mógł zasłabnąć lub być ciężko chorym a ten jak gdyby nigdy nic odchodzi ? . Jaskrawy przykład kłamstwa na kłamstwie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane