Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zawszone kundle oszczanego dziada czują już oddech prokuratorów na swoich plecach. Więc biegają cali posrani i straszą swój lud ciemny i modlący się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wlasnie zastanawiam sie co tak pozno zaczeli bo od dlugiego czasu jest wiadomo ze sa w du**e
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli , ze teraz będą wybory sfałszowane jeszcze bardziej , jak te z2025 roku????????😂😂😂😂no to jest raczej niemożliwe - tak można bylo zrobić tylko w dyktaturze kaczafiego!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli , ze teraz będą wybory sfałszowane jeszcze bardziej , jak te z2020 roku????????😂😂😂😂no to jest raczej niemożliwe - tak można bylo zrobić tylko w dyktaturze kaczafiego!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane