Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6A to nie kolega oskara przechodniego? On chyba też na tym samym roku prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyszukaj sobie na FB: Mieszko Ruciński z Gdyni . Gość ma profilówke z Marszu Niepodległości. Podobno ma tez 'korwinowo narodowe konfederacyjne' obserwowania. Są tez wypowiedzi jego 'znajomych' z liceum i ze studiów apropo jego poglądów politycznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A konfederosja i p**s to co?? Oni w Brukseli nie uznali swojego szefa Putina zbrodniarzem wojennym. Każdy p**sowiec i każdy konfederuski pajac jest prorosyjski. Tylko że nie za bardzo możecie bezpośrednio o tym pisać. Grzegorz Braun ma zdjęcia z Pułkownikiem FSB
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
AQQQQQQ - sam się przyczyniasz do takiej polaryzacji. Obrzucasz świrów błotem, wyzywasz od najgorszych, to im potem odbija!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedno jest pewne KS musi wrócić- utrzymanie takiego śm…a do końca jego dni? Really? Europa wczesnej czy później padnie pod naporem barbarzyńców, którzy m.in. zapewnia swoistą normalność pod tytułem KS dla morderców jak ten $%%%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane