Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Tomaszu, chamie musi byc 3 razy. Durny chamie zostal cie sie jeno sznur.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To kandydowanie Karolkowi bokiem wyjdzie. W świetle dzisiaj upublicznionego oświadczenia, miasto Gdańsk będzie się ubiegało o pokrycie kosztów opieki pana Jerzego w MOPS. Prawie 100 000 zł rocznie. Pięknie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zrobiłeś interes życia Karolku. Po przegranych wyborach wylecisz z IPN i pozostanie ci powrót do gangsterki żeby pospłacać przekręty. Twoja głupota polega między innymi na tym, że takimi jak ty Kaczyński ZAWSZE wycierał buty i wyrzucał do śm***i ale miałeś nadzieję że z tobą będzie inaczej.
Zrobiłeś interes życia Karolku. Po przegranych wyborach wylecisz z IPN i pozostanie ci powrót do gangsterki żeby pospłacać przekręty. Twoja głupota polega między innymi na tym, że takimi jak ty Kaczyński ZAWSZE wycierał buty i wyrzucał do śm***i ale miałeś nadzieję że z tobą będzie inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane