Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Bo to jest ta meratorycznosc wg pis,drzec japy jak najglosniej kompletnie bez sensu z nieartykulowanymi slowami,bełkot nie na temat,czyli jezyk prymitywny,ale taki ktory rozumieja troglodyci tego samego pokroju-ich elektorat

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Normalne wybory, jak w 1923r w Niemczech.

0

Zglos komentarz

Reklama