Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Ale to dla Ciebie powinno być swojskie, jak na zebraniu KC PZPR i księdza pe****la. Jeśli nie widzisz różnicy w pozycji Polski po obaleniu rządu Prawacko-katolickich ścierw, warchołów i złodziei pod przywództwem oszczanego dziada, a Twojego pana, to ślepy z katolickiej nienawiści.
slodomic - Ale to dla Ciebie powinno być swojskie, jak na zebraniu KC PZPR i księdza pe****la. Jeśli nie widzisz różnicy w pozycji Polski po obaleniu rządu Prawacko-katolickich ścierw, warchołów i złodziei pod przywództwem oszczanego dziada, a Twojego pana, to ślepy z katolickiej nienawiści.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ślepy z nienawiści to raczej ty jesteś. Przeczytaj sobie parę, wybranych losowo moich i swoich wypowiedzi i zastanów się jeszcze raz kto tu jest przepełniony nienawiścią;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane