Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podziw, że tak niby zgodnie z prawem okradł człowieka i nikt go za to nie oskarży? Czy, że taki pazerny? Co jest w tych dokumentach? Że sam zawarł umowę ze sobą? Bo biedny człowiek nic nie wiedział, nawet że nie ma już mieszkania i nic, nigdy z tego nie zobaczył, ani złotówki. Wszyscy PiSdzielcy to...
Podziw, że tak niby zgodnie z prawem okradł człowieka i nikt go za to nie oskarży? Czy, że taki pazerny? Co jest w tych dokumentach? Że sam zawarł umowę ze sobą? Bo biedny człowiek nic nie wiedział, nawet że nie ma już mieszkania i nic, nigdy z tego nie zobaczył, ani złotówki. Wszyscy PiSdzielcy to plugastwo tej ziemi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dwa pytania. 1. Gdzie w końcu znajduje się Pan Jerzy? 2. Dlaczego tam, i kto za niego płaci?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawdę prawacką, prawdę katolicką, które nigdy nie były prawdami. Wystarczy przeczytać i pomyśleć. Katoliczka baba jaga kłamie, jak każdy ksiądz, biskup i papież.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie użył argumentu o "słabościach pana Jerzego"? Nie, no zaj*biscie to by brzmialo: " przejąłem podstępem mieszkanie alkoholika".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TA P**S WARIATKA WIDAĆ PO RODZAJU AG*TACJI POLITYCZNEJ ŻE POCHODZI OD RUSKICH BOLSZEWIKÓW
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane