Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wiecie jakie jest motto prawaków?? Tęczowy Jaruś Kaczyński alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA i tęczowy Krzyś Bosak koneser geyowskich porno. Mają takie motto: raz w d**ę to nie pe**ł, drugie się nie liczy, a trzecie zeruje wszystko. To motto w sumie wprowadzone zostało przez księży

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

To nie jest najtrudniejsze. Jak zobaczy cię ojciec w tym brązowym wdzianku, to będzie już wiedział. Trudniejsze dla takiego “patrioty” jest chyba wyrzeczenie się polskości i dziedzictwa narodowego.

0

Zglos komentarz

Reklama