Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic pis*dchodzie. Już nie udajesz neutralnego obywatela??? Teraz coraz bliżej śmierci P**S. Trzeba już zrobić wszystko żeby złodzieje tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA nie poszli siedzieć. Przecież ksiądz powiedział że to patrioci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic pis*dchodzie odliczanie trwa. Ja myślę że wszystkie Kundle szczocha z Żoliborza na walizkach siedzą. Spakowani do ucieczki. Kaczyński GEY myślał że Nawrocki jest w miarę czysty. A tu d**a. Jak każdy p**sowiec złodziej. Tam nie ma uczciwego jednego człowieka. Nawet na niższych szczeblach wła...
Slodomic pis*dchodzie odliczanie trwa. Ja myślę że wszystkie Kundle szczocha z Żoliborza na walizkach siedzą. Spakowani do ucieczki. Kaczyński GEY myślał że Nawrocki jest w miarę czysty. A tu d**a. Jak każdy p**sowiec złodziej. Tam nie ma uczciwego jednego człowieka. Nawet na niższych szczeblach władzy. A ty ich bronisz i zagłosujesz tak jak naczelnik Kaczyński ci każe. Bo on światowy chłop. Wie co robi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane