Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tak jak wiocha usuwa niewygodne wpisy o Akcji Demokracji która tak się starała o poparcie trzaskowskiego za zagraniczną kasę, czy ABW wyjaśni czy ukręci sprawę?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś tu tyle czasu i nie wiesz jak to działa? Zbierasz -20 i wstawka spada, bez udziału admina i spisku, a że były to bzdury to co się Dziwisz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teresa-bzdury opowiadasz. Pojawia się negarywna wrzutka o np. Tusku to znika w moment;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż widocznie ludzie uważają takie nieprawdziwe wrzutki za warte usunięcia ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Republika blokuje komentujących i stosuje cenzurę? To dokładnie tak samo jak tutaj;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic pis*dchodzie przekroczyłeś magiczną barierę 15.000 minusów. To znaczy że ewidentnie odstajesz jak to pisolud od społeczeństwa. Broń złodziei łachudro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzięki za info o minusach;-)) Nie wiem co bym zrobił bez tej informacji. Zdrowia życzę;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Republika blokuje komentujących i stosuje cenzurę? To dokładnie tak samo jak tutaj;-))" - a czyż to nie TV Republika jest ostoją wolności słowa jak twierdzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane