Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3De**lom imponuje rozmodlony sutener lichwiarz gangus,zostanie rezydentem dziada wespol zespol z ze zlodziejami pisu wprowadza to co wymysl zero konfiskate rozszerzona i wtedy nie jedno mieszkanie z byle powodu beda swoim wyznawca od zabierac,tak przerobia prawo,ze to bedzie ich prawo,czego z calego...
De**lom imponuje rozmodlony sutener lichwiarz gangus,zostanie rezydentem dziada wespol zespol z ze zlodziejami pisu wprowadza to co wymysl zero konfiskate rozszerzona i wtedy nie jedno mieszkanie z byle powodu beda swoim wyznawca od zabierac,tak przerobia prawo,ze to bedzie ich prawo,czego z calego serca zycze wszystkim patologicznym wyznawcom patologi pisu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co z tego ze wyludza klamie i oszukuje? Wyspowiada sie ijest ok.Dla czego pozadnego goscia sie czepiacie?😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół w Polsce to jest chyba tylko z nazwy. Ciężko doszukać się zbieżności zapisów biblijnych z postępowaniem hierarchów czy nawet zwykłych kieckowych. I nie mam tu na myśli grubych rzeczy w postaci gwałcenia dzieci, a te najprostsze: posługę kapłańską. Posługę, której nie ma, bo za wszystko sobie...
Kościół w Polsce to jest chyba tylko z nazwy. Ciężko doszukać się zbieżności zapisów biblijnych z postępowaniem hierarchów czy nawet zwykłych kieckowych. I nie mam tu na myśli grubych rzeczy w postaci gwałcenia dzieci, a te najprostsze: posługę kapłańską. Posługę, której nie ma, bo za wszystko sobie życzą takie stawki, na które zwykły śmiertelnik musi harować z miesiąc, pracując za najniższą krajową.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane