Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Sam Kurski ma w prezydenturze Nawrockiego jeszcze jeden cel – zemsta na Jarosławie Kaczyńskim. Gdyby Nawrocki wygrał, to Jacek Kurski trafi do Pałacu Prezydenckiego, a następnie będzie próbować przejąć kontrolę nad PiS. Sam Kurski wie, że podobnie jak Przemysław Wipler, czy Adam Hofman, jest n...
Sam Kurski ma w prezydenturze Nawrockiego jeszcze jeden cel – zemsta na Jarosławie Kaczyńskim. Gdyby Nawrocki wygrał, to Jacek Kurski trafi do Pałacu Prezydenckiego, a następnie będzie próbować przejąć kontrolę nad PiS. Sam Kurski wie, że podobnie jak Przemysław Wipler, czy Adam Hofman, jest niewybieralny, nieakceptowalny nawet dla betonu PiS. Ale może partię kontrolować swoim awatarem, którym jest jego gdański przyjaciel Nawrocki. Dodatkowo obóz Kurskiego ma plan na wybory parlamentarne – bliźniaczy do tego, który wykonywał w przeszłości, startując w wyborach z list LPR.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To "Goebbels" PiSu lansuje i popiera Nawrockiego za kulisami...to mialo nie dojsc do wyborcow przed wyborami, ale mleko (czytaj szambo) sie rozlalo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic dziwnego ze Kaczynski nie bral udzialu w wiecach Nawrockiego...to poczatek konca Jarozbawa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli sam "Goebbels" PiSu lansuje i popiera Nawrockiego, to wiadomo czym to pachnie (czytaj: smierdzi), Kurskiego nikt juz nie chcial, nawet Kaczynski...a tu taka niespodzianka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane