Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Czyli zadymiarze i prostytutki patologia plus

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Nawrocki urodzony w Gdansku, tam go znaja od dziecinstwa najlepiej...Tylko ten kto go nie zna, ten na niego glosowal, tylko 16%!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Normalnie miasto powinno byc dumne ze "swojego syna", ale nie z Nawrockiego...cyfry poparcia mowia same za siebie...

0

Zglos komentarz

M
MMarekarek 💩 JP 100%
1 rok temu

Gdańsk chce do Niemiec woli sługusa tuska

0

Zglos komentarz

Reklama