Reklama
Nawrocki przyznał, że kiedyś brał udział w kibolskich "ustawkach".

Nawrocki przyznał, że kiedyś brał udział w kibolskich "ustawkach".

przez Antykamera — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
arkos72 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Czego sie przypiedralacie? Pan doktór to człowiek wielu talentów: sutener, bramkarz, deweloper mieszkaniowy, prywatna firma pożyczkowa na 20%, kibol, dyrektor, prezes i przyszły prezydent. To nie jest łatwe być tak dobrym w tak wielu dziedzinach.

0

Zglos komentarz

J
joziom 🏹 Łowca
1 rok temu

kto z was nie brał udziału w ustawkach niech pierwszy rzuci kastetem ja brałem udział w ustawce... ustawiałem fotel w salonie

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wygląda na to, że niemal 30% wyborców głosowało na bandytę, który dla sportu kopał po twarzach innych Polaków. A może to była ta mityczna ciężka praca dla Polski o której mówił?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

30% bandytów w kraju to niedoszacowanie

0

Zglos komentarz

Reklama