Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przecież gdyby maksymalnie 10% tego, co mówi się o batyrze dotyczyło kogokolwiek innego, z innej partii, to kurd**el już był 25 razy dziennie mlaskał, że w każdym, normalnym kraju taki ktoś zniknął by z życia publicznego. Sugeruję przypomnieć sobie choćby sprawę Nowaka z zegarkiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli poki co wyszly na jaw dwie zorganizowane grupy przestepcze pis i to cos co reprezentuje soba typ z ksywka batyr,kilka razy bylo przeze mnie zaznaczane ze zrobia z tego kraju Haiti, kartel przestepcow degeneratow,brawo de**le pisowyznawcow tacy sami degeneraci. Szkoda mi Polski ze ta ziemia nos...
Czyli poki co wyszly na jaw dwie zorganizowane grupy przestepcze pis i to cos co reprezentuje soba typ z ksywka batyr,kilka razy bylo przeze mnie zaznaczane ze zrobia z tego kraju Haiti, kartel przestepcow degeneratow,brawo de**le pisowyznawcow tacy sami degeneraci. Szkoda mi Polski ze ta ziemia nosi takie sc****a
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane