Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

No i oczywiście dlaczego nie może wytrzymywać godziny bez prochów. Może mi ktoś przypomnieć ile było wersji z kawalerka? I ile na dzisiaj jest wersji z prochami?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Hahahah. Najezdzales na mentzena cały czas a teraz to spoko ziomek?. Hipokryzja politycznych fanatyków jest naprawdę wielkości pałacu kultury

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

"Tak wygląda dojrzała polityka – bez obrażania się, bez fochów, bez zamykania się w bańce."

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Czyli to czego i Trzaskowski i nawrocki nie potrafią

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Za poparcie od Brauna, uniewinnienie "in blanko" od Nawrockiego...

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
1 rok temu

dlaczego hipokryzja? Słuchałem spotkania trzaskowskiego z mentzenem, kazdy miał swoje zdanie, nie zauważyłem hipokryzji. W przeciwieństwie do ćpuna, nie szkodizło mu obiecywac wszystko byleby jak najszybciej skończyć bo ciśnie.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie mówię o obu politykach a o ich fanatycznych wyborcach. P**sin c**lanka Kacynski itp na mentzena najezdzaki jak tylko mogli a teraz to już ich ziomek

0

Zglos komentarz

S

A teraz to Sławek slawunio slawciu

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Podobno alfons też był - stał na bramce.

0

Zglos komentarz

Reklama