Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
1 rok temu

Ale zbieg okoliczności, że akurat kilka dni przed drugą turą wyborów ta informacja została opublikowana;-))

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Lepiej późno niż wcale.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

ZBIEG OKOLICZNOŚCI ŻE ZNOWU COŚ NEGATYWNEGO O KUNDLU TĘCZOWEGO JARUSIA KACZYŃSKIEGO ALIAS PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. I PATRZ K...A SLODOMIC MA COŚ DO WYTŁUMACZENIA. CO JEST PIS*DCHODZIE. NIE JESTEŚ ZA P**S ALE AKURAT TUTAJ MUSISZ COŚ NAPISAĆ?? WY KUNDLE ZAWSZE USPRAWIEDLIWICIE KU.....O

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Do knura księdza, weź Adam64824 na wstrzymanie, bo Ci pikawa siądzie. Stawianie znaków zapytania w przejętym przez KK i PiS kraju przez zwolennika, to ewenement. Reszta ma tylko odpowiedzi. Doceń to, a nie wydzieraj się. :-)

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

MASZ RACJĘ RONALD. ACZKOLWIEK MAM DOŚĆ TEJ ZAKLAMANEJ PISOWSKIEJ K...Y

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Adam, agresywny prostaku caps lock ci się zaciął;-)) I naprawdę weź się za leczenie bo coraz gorzej z tobą jak widać. Mam wrażenie, że ta twoja wścieklizna postępuje niepokojaco szybko.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

SLODOMIC PIS*DCHODZIE. ID***A PO PODSTAWÓWCE DIAGNOZY STAWIA. TY PONOĆ NIE JESTEŚ PISOLUDEM. TO NAPISZ KACZYŃSKI GEY ŚMIERDZI MOCZEM

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jest ktoś kto myśli że to zbieg okoliczności,chyba nie.Ale to nie zmienia faktu że wasz Karolek jest upaprany w takim g**ju że od smrodu ziemniaki gniją w piwnicy a mimo to wam to nie przeszkadza.

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
1 rok temu

slodomic Dla złodzieja ,żaden termin na ujawnienie jego wałów nie jest dobry

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Adam nie trzeba być specjalistą żeby widzieć, że jest z tobą naprawdę bardzo źle;-))

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
1 rok temu

slodomic Karolek ubabrany w gównie po pachy, ale wszyscy powinni milczeć,bo wybory?Ty jednak masz coś z garem pisowski klarnecie

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

skandynaw coś mi się wydaje, że po wyborach okaże się, że te sensacje na temat Nawrockiego to w większości bzdury z których nic nie wyniknie. Teraz po prostu potrzebny jest szum wokół niego za wszelką cenę bo Trzaskowski nie może być pewny tego, że zostanie wybrany. Stąd nagle wysyp anonimowych in...

skandynaw coś mi się wydaje, że po wyborach okaże się, że te sensacje na temat Nawrockiego to w większości bzdury z których nic nie wyniknie. Teraz po prostu potrzebny jest szum wokół niego za wszelką cenę bo Trzaskowski nie może być pewny tego, że zostanie wybrany. Stąd nagle wysyp anonimowych informatorów i wyników kontroli w ostatnich dniach;-))

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

skruchtysyn nic takiego o czym piszesz nie napisałem.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Dodam tylko, że Nawrocki jest taki sam mój jak i Trzaskowski. Jeden i drugi nie nadaje się w na prezydenta.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

SLODOMIC A JESTEŚ PISOWCEM??? CZY NADAL NEUTRALNYM OBYWATELEM?? KTÓRY JEST NIEZADOWOLONY.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Negatywna opinia ABW to też bzdura?Weź ty się ogarnij.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Zachowujesz się, jak byś się urodził wczoraj. Zawsze tak było. Więc czekam z popcornem na następne sensację o złodzieju, sutenerze, alfonsie i hienie cmentarnej

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Agresywnym prostakiem i pustakiem, uczestniczącym w ustawkach, jest alfons, sutener, złodziej, hiena cmentarna czyli Twój bóg i idol niejaki Nawrocki.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Tu masz rację nic nie wyniknie. Ponieważ za sutenerem, alfonsem, złodziejem i narkomanem są miliony bezmózgi ludzi modlących, wraz z tobą.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Ale masz zryty prawacko-katolicki kompas moralny porównując prostaka, prostaka i narkomana z normalnym człowiekiem, nie hołubiącym się mięśniami tylko mózgiem. Nie ta liga i nie to prawacko-katolickie podwórko. Cham i ćpun zostanie chamem i ćpunem, choć byś go w szaty króla ubrał.

slodomic - Ale masz zryty prawacko-katolicki kompas moralny porównując prostaka, prostaka i narkomana z normalnym człowiekiem, nie hołubiącym się mięśniami tylko mózgiem. Nie ta liga i nie to prawacko-katolickie podwórko. Cham i ćpun zostanie chamem i ćpunem, choć byś go w szaty króla ubrał.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Tacy jak on nie przepuszczają tylko przepie..alają.

0

Zglos komentarz

Reklama