Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
1 rok temu

Bo monopol władzy jest dobry,ale tylko kiedy rządzi PiS.Jak rządzą inni to jest zły,prawda pisowcy?

0

Zglos komentarz

Reklama