Dwie kadencje PIS ze swoim prezydentem
przez
szatano999
— 1 rok temu
Bo monopol władzy jest dobry,ale tylko kiedy rządzi PiS.Jak rządzą inni to jest zły,prawda pisowcy?
Zgłoszenie zostało wysłane