Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Patriotyzm to szacunek do ojczystej mowy ! "Za granicą" piszemy rozdzielnie !Ale cóż wymagać od PiSmanki..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a może zwrócisz taką uwagę swoim trollom np.caleanka,adam,vacarius. Chyba że napisze za tobą Ale cóż wymagać od POmyłki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz w pierwszej turze poparcie Nawrockiego bylo zadziwiajaco duże...dlatego drobne cwaniaczki PiSu, beda napewno cos kombinowac!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
powiedz czy ABW już wyjaśniła te nielegalne spoty Trzaskowskiego za pieniądze z Austrii a zamieszana jest Akcja Demokracja. Mieszkanie wałkujecie 4 tydzień a swojego brudu nie wyjaśnicie. Pociesz się za parę lat ci co tuszowali to mogą ładnie beknąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty się spytaj kto w więzieniach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja namówiłem 2 osoby i jadę z nimi w sobote z Miami 1,5h do Palm Beach zagłosować na Rafała bo nie ma gdzie głosować w Miami!!! Oby pisowskie Chicago z 4 komisjami wyborczymi śnieżyca zasypała!!! Tfu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane