Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A ty teraz zloz gratulacje Zelenskiemu, chwileczke on odwolal wybory bo jego narod tego nie chce. Niech zapyta tych ukraincow co siedza w okopach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto o DEMOKRATYCZNYCH wyborach w czasie wojny obronnej wspomina jest głupszy niż Anżej Spałacu, Antek Maświrewicz i Suski razem!!! Nie będę tłumaczył dlaczego, bo ani nie ogarniesz, ani nie uwierzysz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podaj źródło, albo przestań kłamać! Chcesz tylko skłócić jeszcze bardziej społeczeństwo, tak jak politycy, którzy cię opłacają
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Republice musieli przecież mówić, Orban pogratulował na X- "What a nail-biter! Congratulations to President @NawrockiKn on his fantastic victory in the Polish presidential elections. We are looking forward to working with you on strengthening the Visegrad cooperation" a Putin przesłał przez Kaczor...
W Republice musieli przecież mówić, Orban pogratulował na X- "What a nail-biter! Congratulations to President @NawrockiKn on his fantastic victory in the Polish presidential elections. We are looking forward to working with you on strengthening the Visegrad cooperation" a Putin przesłał przez Kaczora- każdy kto nie wspiera Ukrainy jest jego parnerem- a to chyba program Nawrockiego? Przecież podpisał to Mentzenowi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane