Reklama
Reklama

Komentarze

12
E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

Może właśnie tego nam potrzeba. Wstrząsu, żeby się obudzić, bo co poniektórym zrobiło się zbyt błogo.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wiesz czego potrzeba??. Wymiany rządu całkowicie i wszystkich polityków jacy są. Ludzie mają dosyć tych kłamliwych urw I jest jak jest

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Chcesz sprowadzic z Moskwy nowa ekipe, jak kiedys Bierut do Lublina?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie. Lepiej zostawić Tuska I innych kłamców z koalicji jak i z konfy czy pis. Wiesz czemu ludzie glosowaki na nawrockiego? Nie glosowaki dla tego ze to ich prezydent a dla tego żeby nie było nim Trzaskowski. I pomimo że mieli media itp to kolejny raz naród pokazal że ma dość KO

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

No widzisz kornas, to teraz Nawrocki zablokuje działania rządu, będziemy mieli paraliż i w konsekwencji nowe wybory do parlamentu. Te wygra PIS wraz z Konfederacją i zlepkiem Braunowców. To już będzie większość konstytucyjna. Zakładam że lewica nie wlezie do sejmu i nie wiem co z PSL. Do kogo się pr...

No widzisz kornas, to teraz Nawrocki zablokuje działania rządu, będziemy mieli paraliż i w konsekwencji nowe wybory do parlamentu. Te wygra PIS wraz z Konfederacją i zlepkiem Braunowców. To już będzie większość konstytucyjna. Zakładam że lewica nie wlezie do sejmu i nie wiem co z PSL. Do kogo się przytuli, a może poleci razem z lewicą. No a ta większościowa koalicja dopiero nam pokaże. Wszystkim, bez wyjątku. Ale zdaje się że na to właśnie stawiałeś, co?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Za to że nawrockiego wybraki odpowiada tylko i wyłącznie głupota koalicji i tu nie ma co ukrywac. Zamiast wystawić jednego kandydata to mieli to w du**e co efekty widać że mamy alfonsa prezydentem. Koalicja miała media publiczne, najeżdżała na pis I konfe na potęgę a mimo to Trzaskowski przegwizdal...

Za to że nawrockiego wybraki odpowiada tylko i wyłącznie głupota koalicji i tu nie ma co ukrywac. Zamiast wystawić jednego kandydata to mieli to w du**e co efekty widać że mamy alfonsa prezydentem. Koalicja miała media publiczne, najeżdżała na pis I konfe na potęgę a mimo to Trzaskowski przegwizdal już drugi raz

0

Zglos komentarz

R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie Rumuni zdecydowali, tylko Węgrzy z Siedmiogrodu.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Co to za belkot, domyslam sie ze przeniesiesz sie z kolegami z Wiochy do Rumuni. A moze teraz na Ukrainie bedzie lepiej niz w Polsce? Kupimy ci bilet w jedna storne.

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

Brać za przykład Ruminię i Ukrainę - tych Lewaków już totalnie pogięło.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
1 rok temu

Jak zwykle przesadzacie. PiS był przez 8 lat i jakoś z Unii nie wyszliśmy i raczej nie wyjdziemy. Najważniejsze, żeby nie wejść w euro, bo potem to waluta wirtualna i mamy przesrane.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Tylko brak reform odnośnie praworządności oznaczać będzie kasy z Unii, w tym z KPO, gdzie większość jest na zbrojenia. Bo shrek ich nie podpisze, chyba, że mnie pozytywnie zaskoczy. Czyli, jak przyjdą kacapy, to będziecie ich witać kwiatami lub atakować czołgi kijami.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

kr***nie, KPO to nie fundusz,a wysokooprocentowana wspólna pożyczka, tylko na takiej zasadzie że zaciągamy ją wszyscy,ale wydajemy we Francji i Niemczech -już żeśmy szwabom uratowali padającego Siemensa z KPO - super,nie mieli co zrobić z wiatrakowym złomem,to pożyczyli nam pieniądze, żebyśmy go od...

kr***nie, KPO to nie fundusz,a wysokooprocentowana wspólna pożyczka, tylko na takiej zasadzie że zaciągamy ją wszyscy,ale wydajemy we Francji i Niemczech -już żeśmy szwabom uratowali padającego Siemensa z KPO - super,nie mieli co zrobić z wiatrakowym złomem,to pożyczyli nam pieniądze, żebyśmy go od nich kupili ratując im firmę,a teraz będziemy to spłacać jeszcze długo po tym jak wiatraki się zużyją i zostaną zezłomowane za nasze pieniądze. Nie wspomne o kosztach obsługi. Tak samo będzie z wydatkami na zbrojenia u francuskich i niemieckich producentów

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

wiesz kundlu co to jest "Strefa Schengen" ?

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Wolności nie da się przeliczyć na pieniądze ale jak się urodziło pachołkiem…..

0

Zglos komentarz

B
brajan78 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Teraz inżynierów szybko przywiozą by jeszcze szybjej widzieli zmiany

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Jeszcze wawrzyka nie wypuścili chyba, także nie rozpocznie nowego naboru na studentów, czy filmowców. Także spokojnie, jeszcze chwila. Może shrek kogoś ściągnie ze wschodu do swojej kancelarii. Może będzie wśród nich choć jeden inżynier, w co osobiście wątpię.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

bekaj, ale zaraz, ile to kr***n szczerba udowodnił wawrzykowi tych nielegalnych wiz na komisji śledczej? kilkaset?

0

Zglos komentarz

P

Słychać wycie? Znakomicie! Dlaczego jeszcze nie na froncie w Donbasie? Razem z braćmi banderowcami nie odbija Krymu? Nie wdeptuje Putina w ziemię?

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

PO to skrót od poddaństwa.

0

Zglos komentarz

D
demonek6 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ja jestem rocznik 81, pamiętam jak to było przed unią. Podróż z paszportem i wizami? Pokazanie dokumentu na granicy zajmowało mniej niż wizyta w kiblu. Nawet wjazd do UK to była chwila rozmowy i w drogę. Taki to problem? No bez jajców. Rolnictwo roz*bane dotacjami. Przed unią w miejscu gdzie mies...

Ja jestem rocznik 81, pamiętam jak to było przed unią. Podróż z paszportem i wizami? Pokazanie dokumentu na granicy zajmowało mniej niż wizyta w kiblu. Nawet wjazd do UK to była chwila rozmowy i w drogę. Taki to problem? No bez jajców. Rolnictwo roz*bane dotacjami. Przed unią w miejscu gdzie mieszkam nie było skrawka pola odłogiem, wszędzie krowy i inny zwierzyniec, dzisiaj nic się nie opłaca i łąki. Drogi? Nieno,przed UE to nic się nie budowało.Sypnęli trochę srebrników i kupili poddaństwo. Unia powinna się skończyć na przepływie towarów i usług bez wpieprzania się w sprawy państw

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Tak jest!Szacun dla Rumunów. Wdrażają przyśpieszony pakt migracyjny i zasysają ciapusów w ogromnych ilościach.

0

Zglos komentarz

M
MMarekarek 💩 JP 100%
1 rok temu

Komu się podoba Rumunia i jej rząd to proszę się tam przeprowadzić i przestać skomleć

0

Zglos komentarz

Reklama