Skoro taka jest wola de**la, złodzieja i kibola ..
przez
AQQQ62
— 1 rok temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety de**li jest więcej niż madrych Polaków. W sumie jak zawsze. Nawet za polski szlacheckiej gdy chłopstwo nie miało prawo głosu a tylko szlachta to też de**le głosowali.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane