Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
artur63658 😏 Szyderca
1 rok temu

Alfons w burdelu

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Niestety de**li jest więcej niż madrych Polaków. W sumie jak zawsze. Nawet za polski szlacheckiej gdy chłopstwo nie miało prawo głosu a tylko szlachta to też de**le głosowali.

0

Zglos komentarz

H
Hugo_Mineta 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jakby lizidup Sorosa wygral to by tego zdjecia tu nie bylo

0

Zglos komentarz

Reklama