Reklama
Reklama

Komentarze

10
L
1 rok temu

Ale my mówimy o Bolku co sprzedał Polskę za wygrane w "totka"? Tym Bolku?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Jak sprzedał Polskę, to komu ona dziś należy?

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Do twoich braci Herr Kreuzritter czyli zakuty łbie

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Demokracji nie zdradziła, demokracja właśnie na tym polega.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

jeśli ma jakieś informacje na temat nieścisłości w wyborach,to niech doniesie gdzie trzeba, chyba nie powinien mieć z tym problemu?

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

W donoszeniu jest najlepszy , Nobla za to dostał 🤣

0

Zglos komentarz

N
Nataniel34266 💩 JP 100%
1 rok temu

To ten sam Bolek, który wygrał kilka razy w dużego lotka, bo potrzebował?

0

Zglos komentarz

V
1 rok temu

bo demokracja jest wtedy gdy wygrywamy my, elyty, a nie oni, chołota

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Hahaha Wałęsa , też mi autorytet

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

Jak wybory nie były oszukane/sfałszowane to demokracja zwyciężyła bo wyborcy większością wybrali to co chcieli nawet ćpuna i dresa i ja to szanuję, choć nie pochwalam ;)

0

Zglos komentarz

C
Cyk5442 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Może to po prostu jest protest, przeciw obecnym elytom.

0

Zglos komentarz

C
Cyk5442 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Może to po prostu jest protest, przeciw obecnym elytom.

0

Zglos komentarz

B
buziakos 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Razem z obecnym Pis-em i PO sprzedali nas Polaków w Magdalence, nie ma prawa głosu ten pajac i jego uwcześni koledzy, teraz stworzyli niby różne obozy, tylko po to, aby dalej nas oszukiwać i grabić. Czas na pobudkę, bez partyjnych podziałów i religii.

0

Zglos komentarz

Reklama