Reklama
Reklama

Komentarze

13
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Konfa się podzieli na 3 partie i może w ogóle nie wejść do sejmu to po co dziadzio ma a wami rozmawiać?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
1 rok temu

No Memcen! Wyglądasz teraz jak przez okno!

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Powinien powiedzieć, że pomimo, iż jest na prawicy, to takiego człowieka poprzeć nie może. Była by to konsekwencja słów, że nie przekonał go batyr do bajeczki o Panu Jerzym. Co więcej, chciał rozliczenia PiSdzielców, co teraz się odsunie w czasie. Przy rozliczeniu mógł zająć ich miejsce na prawicy,...

Powinien powiedzieć, że pomimo, iż jest na prawicy, to takiego człowieka poprzeć nie może. Była by to konsekwencja słów, że nie przekonał go batyr do bajeczki o Panu Jerzym. Co więcej, chciał rozliczenia PiSdzielców, co teraz się odsunie w czasie. Przy rozliczeniu mógł zająć ich miejsce na prawicy, a tak będzie ciągle ich wasalem.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

pozbędzie się i jednych i drugich za kilka lat

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Kaczyński: Tak naprawdę to nie ma ludzi na świecie dużo mądrzejszych niż ja ...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ps. - Szkoda tylko ze na swiecie nikt o tym nie wie... bo to tylko taki polski madrala, polskich ciemniaczkow elektoratu wsi, nazywa ich "Prawdziwymi Polakami" to zacofane badziewie!

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Przystawka już na talerzu...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Obaj grali w tej samej druzynie Putina, bo Putin wystawil trzech kandydatow: Mentzena, Brauna i Nawrockiego.

0

Zglos komentarz

H
Henefas 🌾 Wieśniak
1 rok temu

ale u putina wygrał jego człowiek - Trzaskowski

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wygrał Trzaskowski bo Putin zgodził się na tylko jedną komisję wyborczą w Moskwie i głosowali głównie ludzie z wyższym wykształceniem.

0

Zglos komentarz

L
Lucyfer8119 🌾 Wieśniak
1 rok temu

No i doświadczając na własnej skórze miłości Putina nie chcieli tożsamej miłości od Batyry.

0

Zglos komentarz

P
perin 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Oj dzieciaku, dzieciaku. Wyszedleś jak Himilsbach z angielskim. Jeszcze bardzo dużo wody we Wiśle musi uplynąć, zanim coś zrozumiesz. A jest susza. :-)

0

Zglos komentarz

B
babinicz1980 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Kaczor brawo

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

Gdy lump biję się z żulem to ja żadnemu z nich nie kibicuję.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

Gdy lump bije się z żulem to ja żadnemu z nich nie kibicuję.

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Niech z Kukizem założy partię Papier toaletowy kaczora.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

No i po co ci to było??????😂😂😂😂taka potwarz od starego ramola!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

N
nothyidik 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Memcen ty kondomie kaczor zalał cię do pełna

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak to stwierdził zaszczany dziad. Nie ten kaliber elity, nie ta inteligencja i mało jest ludzi tak mądrych jak towarzysz Kaczyński.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

No nie wierzę k****. Jeszcze napiszcie, że ludzie niezmobilizowani, koalicjani Tuska, Zandberg i prawica sprawili, że Trzaskowski przegrał, a nie to, że PO uważa się za mentalnie lepszy, więc w przeciwieństwie do pisiorów nawet nie zrobili badań strategicznych, dodatkowo po pcha dyskurs polityczny n...

No nie wierzę k****. Jeszcze napiszcie, że ludzie niezmobilizowani, koalicjani Tuska, Zandberg i prawica sprawili, że Trzaskowski przegrał, a nie to, że PO uważa się za mentalnie lepszy, więc w przeciwieństwie do pisiorów nawet nie zrobili badań strategicznych, dodatkowo po pcha dyskurs polityczny na prawo, zobaczcie na ile wolno takiemu Braunowi, dlatego wielu ludzi się zdemobilizowało, no.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

,

0

Zglos komentarz

Reklama