Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Zobaczcie ile holota PiSu zatrudnila do stawiania minusow i zaklamywania faktow! Czuja ze juz im sie pali kolo du*py!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ciemna holota zacofanego elektoratu PiSu, nie moze o tym wiedziec! Bo to smierdzi, jak cale wybory PiSu i Putina!

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 rok temu

Bardzo ciekawa pomyłka. Ile jeszcze takich cudów było?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

To nie zadne cuda, ta sama metoda oszustwa, jaka miala miejsce przy drugich wyborach Du*py i ten sam rezultat...

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Nissin dostałeś na ten temat sms z Polski? Ty masz w ogóle Polski paszport, szczuju niemiecki?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Na szczęście matematyka to nie wiara i da się wszystko dokładnie wyliczyć. Po prostu trzeba jeszcze raz wszystkie głosy zweryfikować nawet przy użyciu najnowocześniejszych technik grafologicznych.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

A teraz sprawdźcie skład komisji w Krakowie.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Komentarzy: 0! Punktów za komentarze: 1!!! Punkty rangi: 1!!! Sposób na Alcybiadesa był dawniej. Dziś jest sposób na wybór pRezydenta sutenera!!!

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Z ostatniej chwili . W tej komisji nie było żadnego pisowca , jak to się stało , że wyznawcy koalicji pomylili się na swoją niekorzyść. Może ktoś się zajmie tymi autobusami co podjeżdżały pod komisję i ludzie mieli lewe papiery aby głosować poza miejscem zamieszkania . Tego lewactwo nie widzi , jest...

Z ostatniej chwili . W tej komisji nie było żadnego pisowca , jak to się stało , że wyznawcy koalicji pomylili się na swoją niekorzyść. Może ktoś się zajmie tymi autobusami co podjeżdżały pod komisję i ludzie mieli lewe papiery aby głosować poza miejscem zamieszkania . Tego lewactwo nie widzi , jesteście żałośni nawet przegrać z honorem nie potraficie , żyjecie w kłamstwie i obłudzie .

0

Zglos komentarz

L
Lucyfer8119 🌾 Wieśniak
1 rok temu

PiS po każdych przegranych wyborach ogłaszał, że były sfałszowane wiec nie wiem dlaczego tym razem masz taki ból d**y.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Ja nie mam bólu, to wy szukacie dziury w du**e bo was boli , że nie będziecie mogli się w stu procentach kłaniać Niemcom i lizać im rowa . I PiS mnie mało interesuje ale jest lepszy od was sprzedajnych judaszów

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Tak jak w innych komisjach pomylili się na korzyść Rafałka bądź w jednostce wojskowej gdzie dowódca zmuszał żołnierzy do głosowania na pe**ła. Przegraliście frajerzy.

0

Zglos komentarz

Reklama