Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6No i wkopał swojego podwładnego ze jest u PISu na pasku płac. A kasę jeszcze mają bo w wielu miejscach rządzą jeszcze i korytko jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie chodzi o miałkość, tylko o propagandowe kity, które wam prawica wciska, a wy w nie wierzycie bez krzty refleksji. Taki zielony ład, ściąganie emigrantów, pełnoskalowe złodziejstwo, teraz jeszcze sutenerstwo i kibolstwo stały się dla was normalnością. I to jest tragedią Polski, że ma zwyczajnie g...
Nie chodzi o miałkość, tylko o propagandowe kity, które wam prawica wciska, a wy w nie wierzycie bez krzty refleksji. Taki zielony ład, ściąganie emigrantów, pełnoskalowe złodziejstwo, teraz jeszcze sutenerstwo i kibolstwo stały się dla was normalnością. I to jest tragedią Polski, że ma zwyczajnie głupich i naiwnych obywateli!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze można było coś zrobić lepiej, jednak nigdy nie wykazali się takim złodziejstwem jak Pi$ i nikt z PO nie ma nas za de**li wystawiając kandydaturę alfonsa, złodzieja, ćpuna i zwykłego bandytę w jednej osobie na prezydenta. A was za takowych Kaczyński ma. I co gorsze dla kraju ma rację. Tyle w t...
Zawsze można było coś zrobić lepiej, jednak nigdy nie wykazali się takim złodziejstwem jak Pi$ i nikt z PO nie ma nas za de**li wystawiając kandydaturę alfonsa, złodzieja, ćpuna i zwykłego bandytę w jednej osobie na prezydenta. A was za takowych Kaczyński ma. I co gorsze dla kraju ma rację. Tyle w temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś zrobić lepiej? Niech w ogóle wezmą się do roboty. Pisiaki wprowadzili jakieś socjale, zadłużyli kraj, a Ci Twoi brną w to dalej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widać, że jesteś mało zorientowany i Pi$owska propaganda działa tak samo dobrze jak w putinowskiej Rosji. Jak na warunki, w których pracowali ostatnie 1,5 roku i tak zrobili dużo. Bez podpisu prezydenta nie da się przywrócić kraju na normalne tory. Teraz po wyborze alfonsa, szansa przepadła na amen.
Widać, że jesteś mało zorientowany i Pi$owska propaganda działa tak samo dobrze jak w putinowskiej Rosji. Jak na warunki, w których pracowali ostatnie 1,5 roku i tak zrobili dużo. Bez podpisu prezydenta nie da się przywrócić kraju na normalne tory. Teraz po wyborze alfonsa, szansa przepadła na amen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przytulił od pisu na swoje spółeczki (np: Weszło) jakieś 6 baniek,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane