Tyle w temacie
przez
TYGRYS-1984
— 1 rok temu
A teraz aby odebrać prezydentowi prawo łaski to trzeba podpis prezydenta? Ale cóż trzeba robić taką ustawę niech jej nie podpisze prawaki.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane