Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak jest jakaś bogata parafia to księża jeżdżą maybachami. A w biednych parafiach wołają do polityków aby Polska im dorzuciła bo grozi likwidacja kościoła! A czemu te bogate parafie nie dadzą biednym nadmiaru kasy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy daje te pieniądze dobrowolnie,i ksiądz można je wydać zgodnie ze swoim upodobaniem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Boli każdego pracującego Polaka, bo jeszcze jeśli byłby to ich jedyny dochód to pal licho, kto chce to daje, problem leży gdzie indziej - mianowicie jako pracujący Polak płacący podatki, dokłada to tych wieprzów chcąc czy nie chcąc dzięki konkordatowi i milionom złotych przelewanych rocznie. Mało ty...
Boli każdego pracującego Polaka, bo jeszcze jeśli byłby to ich jedyny dochód to pal licho, kto chce to daje, problem leży gdzie indziej - mianowicie jako pracujący Polak płacący podatki, dokłada to tych wieprzów chcąc czy nie chcąc dzięki konkordatowi i milionom złotych przelewanych rocznie. Mało tym św***om? Jedno czego nauczyli większość tych, którzy otworzyli oczy i przejrzeli, to, to że Bozi ciągle brakuje hajsu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane