Ludzie powinni wyjść na ulicę i zaprotestować!
przez
Admin
— 1 rok temu
Który? Izba Kontrolo Nadzwyczajnej obsadzona w całości neosędziami? I to takimi specjalnie dobranymi?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane