Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tak to jest, jak polskie prawo piszę de**le z bardzo dobrymi ocenami z religii.

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jak w jednej no w dwóch komisjach to może być przypadek, ale w kilkunastu to chooj mi w doope,że to robota pisiorów.Liczyć głosy i koniec, chyba że i karty już przerobili.

0

Zglos komentarz

S
sarius1 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie ważne kto głosuje! Ważne kto głosy liczy!

0

Zglos komentarz

Reklama