Reklama
W USA i Polsce, jest miejsce tylko dla jednego "najmadrzejszego"!

W USA i Polsce, jest miejsce tylko dla jednego "najmadrzejszego"!

przez kacynski — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

Dlaczego Mateusz Morawiecki „zniknął” z polityki? Największa tajemnica Nowogrodzkiej

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ja wiem. Ponieważ próbował zaistnieć, pokazać jaki jest ważny. Poleciał na inaugurację Trumpa id**ty, nie był na liście i pokazywał że jest w wikipedii. Taki poziom mają tylko pisowcy

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Przede wszystkim jako jedyny śmiał zgłosić swoją gotowość bycia partyjnym kandydatem na prezydenta.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Stalin i Jeżow (obok Woroszyłow i Mołotow) - znane zdjęcie z wyretuszowanym po kilku latach Jeżowem.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

„Maur spełnił swój obowiązek, Maur może odejść!” (Friedrich Schiller). Jeżow powymiatał dla Stalina, a potem sam wpadł pod miotłę, bo trzeba było "winnego" za terror!

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
1 rok temu

Odtwarzanie mi nie działa :-(

0

Zglos komentarz

Reklama