Reklama
Wytyczne w punkcie 6 będą dowodem udziału w ingerencję procesu wyborczego.

Wytyczne w punkcie 6 będą dowodem udziału w ingerencję procesu wyborczego.

przez Antykamera — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Teraz polityczni fanatycy będą piszczeć i jeczec do kolejnych wyborów

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

kornas1988 - Pamiętasz, jak Twój bóg, mentor i wzór cnót wszelakich, niejaki towarzysz Yarosław jęczał jak przegrał wybory, zaś de**l wszystkich de**li (Twój też) dał jeszcze czas pisowskim śc****om na dalsze okradanie Polski.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Mój?? Wychodzisz z założenia że jak nie liże dupska koalicji to jestem pisdzielcem lub za kofa?. Masz mylne wyobrażenie i żyjesz z swojej małej bańce

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

kornas1988 - Znowu ułomna logika katolika. Gdybym żył w bańce, to bym nie wiedział, że istniejesz. Wystarczy poczytać Twoje posty i liczba krytyki wskazuje na Twoje sympatie. Chyba, że nie wiesz co wypisujesz.

0

Zglos komentarz

Reklama