Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
1 rok temu

I ci co im odmówiono tego prawa do podwójnego głosowania siedzą cicho, bo inaczej zostaną sami oskarżeni o oszustwo wyborcze. Baranie takie głupoty wciskaj swoim, kacapom a do naszych wyborów się nie wpieprzaj.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Znam ta retoryke z Rumunii...ale Rumuni sa madrzejsi od polaczkow PiSu!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Kiedys kiedy mowiono "DE**L", wszyscy wiedzieli o kogo chodzi...teraz wystarczy powiedziec "KIBOL SUTENER"!

0

Zglos komentarz

Reklama