Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
1 rok temu

W Szwecji lewactwo straciło władzę ale złogi w telewizji jeszcze pozostały.Zwykli ludzie widzą do czego doprowadzili ich kraj i zazdroszczą Polsce, że żyjemy w bezpiecznym kraju.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Zazdroszczą Polsce bo od półtorej roku nie sprowadzamy masowo imigrantów z Afryki i Azji a nakłady na armię wzrosły dwukrotnie. Wystarczyło odsunąć PiS od koryta.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

Wybrali go na złość reszcie a nie dla jego przymiotów.

0

Zglos komentarz

Reklama