Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jednoczesnie straszyli zacofany elektorat imigrantami i muzulmanami...a ciemnota elrktoratu im wierzyla i trolle propagandy PiSu, dalej to powtarzaja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to wszystko wina Tuska. Tak mało nawpuszczał, że musieli nadgonić, a teraz się czepiają. To nie ludzie, to wilki, znaczy ideologia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za platfusów wchodzili jak chcieli i robili na czarno.Cały stadion 10 lecia za PO to to była jedna wielka mafia. ormiańskie czeczeńskie ch..j wie . kebaby swoją popularność też zyskały własnie za czasów platformy jakies szisze fajki etc bez żadnej kontroli sanepidu nic.. . kto w nich pracował ? PI...
Za platfusów wchodzili jak chcieli i robili na czarno.Cały stadion 10 lecia za PO to to była jedna wielka mafia. ormiańskie czeczeńskie ch..j wie . kebaby swoją popularność też zyskały własnie za czasów platformy jakies szisze fajki etc bez żadnej kontroli sanepidu nic.. . kto w nich pracował ? PIS wprowadził kontrole i w tedy zaczęły spływać faktyczne dane. To pokazuje ten wykres.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane