Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Będzie zapraszamy do wybitnych mediów, jak russia today, czy wDu**e i tam będzie bredził dalej. Nie pozwoli nam zapomnieć o swoich kr***nizmach. A jak już kiedyś wprowadzą na jakiejś uczelni, może tej w Lublinie, czy w Toruniu przedmiot: Jak udawać, że zgodnie z prawem łamie się Konstytucje, to może...
Będzie zapraszamy do wybitnych mediów, jak russia today, czy wDu**e i tam będzie bredził dalej. Nie pozwoli nam zapomnieć o swoich kr***nizmach. A jak już kiedyś wprowadzą na jakiejś uczelni, może tej w Lublinie, czy w Toruniu przedmiot: Jak udawać, że zgodnie z prawem łamie się Konstytucje, to może nawet zostanie szefem tejże katedry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednego takiego eksperta juz mamy. Też były prezydent. Twoje Bolek. Ten to dopiero bredzi. Duda go nie przebije.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tw Bolek też bredzi i na wiosze różne takie celeanki i tygrysy go szanują. Ten też znajdzie swoich zwolenników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane