Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jak Helmut mowi ze jest Niemcem a tobie to nie przeszkadza to co tu robisz? Berlin czeka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy macie naprawę jakiś kompleks niemiecki? A przy okazji, to lepiej być kacapem? Sami nie jesteśmy na tyle silni, aby obrazić się na wszystkich i samemu walczyć z całym światem. Także musimy wybierać: Unia, czy kacaplandia. I skoro cały czas jednak jesteśmy w tej Unii, a tam też są Niemcy, to jaki p...
Wy macie naprawę jakiś kompleks niemiecki? A przy okazji, to lepiej być kacapem? Sami nie jesteśmy na tyle silni, aby obrazić się na wszystkich i samemu walczyć z całym światem. Także musimy wybierać: Unia, czy kacaplandia. I skoro cały czas jednak jesteśmy w tej Unii, a tam też są Niemcy, to jaki problem, poza zwidami i koszmarami sennymi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane