Reklama
Reklama

Komentarze

1
Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Czy ktoś z rządzących zwroci się w końcu do Niemców o dokumenty Stasi o tym człowieku? Nie można było wysiąść w NRD ot tak sobie i ślad po nim zaginął. Sam widziałem, Wikarego z mojej parafii wychodzącego w mundurze z jednostki WSI w Koszalinie, ale chłop spie..przal. Oni byli awsze bardzo potrzebni...

Czy ktoś z rządzących zwroci się w końcu do Niemców o dokumenty Stasi o tym człowieku? Nie można było wysiąść w NRD ot tak sobie i ślad po nim zaginął. Sam widziałem, Wikarego z mojej parafii wychodzącego w mundurze z jednostki WSI w Koszalinie, ale chłop spie..przal. Oni byli awsze bardzo potrzebni każdym służbom.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Wśród oficerów radzieckiego wywiadu Niemiecka Republika Demokratyczna nie uchodziła za prestiżowe miejsce (takim był tylko Zachód). Władimir Putin był jednak zachwycony. Dotąd niedoceniany i spychany na margines, w 1985 roku wreszcie dostał zagraniczny awans. Nawet jeśli stało się to niemalże przypa...

Wśród oficerów radzieckiego wywiadu Niemiecka Republika Demokratyczna nie uchodziła za prestiżowe miejsce (takim był tylko Zachód). Władimir Putin był jednak zachwycony. Dotąd niedoceniany i spychany na margines, w 1985 roku wreszcie dostał zagraniczny awans. Nawet jeśli stało się to niemalże przypadkiem. - wielkahistoria.pl (Rydzyk z nadajnikami na Uralu)

0

Zglos komentarz

Reklama