Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Czy ktoś z rządzących zwroci się w końcu do Niemców o dokumenty Stasi o tym człowieku? Nie można było wysiąść w NRD ot tak sobie i ślad po nim zaginął. Sam widziałem, Wikarego z mojej parafii wychodzącego w mundurze z jednostki WSI w Koszalinie, ale chłop spie..przal. Oni byli awsze bardzo potrzebni...
Czy ktoś z rządzących zwroci się w końcu do Niemców o dokumenty Stasi o tym człowieku? Nie można było wysiąść w NRD ot tak sobie i ślad po nim zaginął. Sam widziałem, Wikarego z mojej parafii wychodzącego w mundurze z jednostki WSI w Koszalinie, ale chłop spie..przal. Oni byli awsze bardzo potrzebni każdym służbom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wśród oficerów radzieckiego wywiadu Niemiecka Republika Demokratyczna nie uchodziła za prestiżowe miejsce (takim był tylko Zachód). Władimir Putin był jednak zachwycony. Dotąd niedoceniany i spychany na margines, w 1985 roku wreszcie dostał zagraniczny awans. Nawet jeśli stało się to niemalże przypa...
Wśród oficerów radzieckiego wywiadu Niemiecka Republika Demokratyczna nie uchodziła za prestiżowe miejsce (takim był tylko Zachód). Władimir Putin był jednak zachwycony. Dotąd niedoceniany i spychany na margines, w 1985 roku wreszcie dostał zagraniczny awans. Nawet jeśli stało się to niemalże przypadkiem. - wielkahistoria.pl (Rydzyk z nadajnikami na Uralu)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane